ÅPENT TRØNDERSK MESTERSKAP FOR 158

Lørdag 3.5. ble Åpent Trøndersk Mesterskap avviklet med 158 deltakere. Trønderhallen var arenaen og 21 klubber var representert, 4 av disse var svenske. Ippon Jk og Judo Sundsvall delte førsteplassen som beste klubb etterfulgt av Fredrikstad KsK og Sande Sk Judo. Arrangørklubben Levanger Jk endte opp på femteplass i dette norgescupstevnet. Henrik Reitan ble LJKs bestemann med tre gull, i U21+100, SH-90 og Åpen klasse. Tomas Edmund Wikdahl fikk sølv i U15-50, Ingebjørg Holbø bronse i U21-70 og i Åpen klasse, Lars Erik Bjørås bronse i SH-73. Andre deltakere fra LJK som gjorde en hederlig innsats uten å få medalje var Sander Næssan, Emmeli Ertzaas, Jonas Leonhardsen, Markus Leonhardsen, Tobias O Norum, Sander S Breding, Ragnhild Holbø, Lavrans Lysne-Ness og Ole Øystein Venås.

Tre Gull til Henrik Reitan, to bronse til Ingebjørg Holbø og bronse til Lars Erik Bjørås.

Tre Gull til Henrik Reitan, to bronse til Ingebjørg Holbø og bronse til Lars Erik Bjørås.

LJKs U15 og U18, f.v.: Emmeli Ertzaas, Jonas Leonhardsen, Tobias O Norum, Markus Leonhardsen, Sander S Breding, Thomas Wikdahl og Ragnhild Holbø.

LJKs U15 og U18, f.v.: Emmeli Ertzaas, Jonas Leonhardsen, Tobias O Norum, Markus Leonhardsen, Sander S Breding, Thomas Wikdahl og Ragnhild Holbø.


Flere bilder nedenfor

Resultater

U15J-44 (4)

1.

Emilia VAHTERINMÄKI

Söderhamns Jk

2.

Nikki WOLGERS

Östersund Jk

3.

Hannah PETERSEN

Trondheim Jkw

4.

Emmeli ERTZAAS

Levanger JK

U15J-52 (5)

1.

Stine Marie RØSÆG

Trondheim Jkw

2.

Alexandra BØRUFSEN

Asker JC

3.

Tora Haug KRISTOFFERSEN

Namsos JC

4.

Karoline H. GALLEBERG

Sande Sk Judo

U15G-38 (3)

1.

Johan NORDSTRAND

Fredrikstad KsK

2.

Adrian Bunes WALLE

Kråkerøy Jc

U15G-42 (5)

1.

Fillip BANACH

Nidaros JK

2.

Mats Amundsen SVENDSEN

Sande Sk Judo

3.

Sondre MEIER

Namsos JC

4.

Christpher BOMAN

Sande Sk Judo

U15G-46 (6)

1.

Mats SOMMERVOLD

Ippon Jk

2.

Iver HILDRUM

Namsos JC

3.

Mats BRECKE

Namsos JC

3.

Leo LARSEN

Kråkerøy Jc

U15G-50 (3)

1.

Tobias Lund GRØNLI

Fredrikstad KsK

2.

Thomas Edmund WIKDAHL

Levanger Jk

U15G-55 (11)

1.

Simon FEMDAL

Kråkerøy Jc

2.

Halvard BØ

Asker JC

3.

Kent Joachim STENSRUD

Fredrikstad KsK

3.

Stein Magnus MOHRSEN

Namsos JC

5.

Brage BRATAAS

Trondheim Jkw

5.

Odd Bjørnar HAUGEN

Namsos JC

U15G-60 (3)

1.

Gustav SJÖBERG

Judo Sundsvall

2.

Kristoffer WEEL

Fredrikstad KsK

U15G-66 (3)

1.

Kornelius Oliver EILERTSEN

Sande Sk Judo

2.

Mark JOHANSSON

Östersund Jk

U15G+66 (2)

1.

Erik Sebastian DUBORGH

Ippon Jk

U18J-52 (4)

1.

Michelle Tatjana HAREFALLET

Fredrikstad KsK

2.

Solveig PETTERSEN

Bodø JC

3.

Helene Eek GERHARDSEN

Sande Sk Judo

U18J-63 (5)

1.

Stefanie BIEDRON

Judo Sundsvall

2.

Gry JOHNSSON

Östersund Jk

3.

Unni DVÄRBY

Ånge JK

4.     Thea LILLEGAARD                                                              Bodø Jk

U18G-50 (3)

1.

Sigurd STOKKE

Bodø JC

2.

Helge HELLAND

Ippon Jk

U18G-55 (3)

1.

Tom Christian MYRVOLD

Trondheim Jkw

2.

Amadeusz NOWOTYNSKI

JK Stord

U18G-60 (6)

1.

Siawash NAQIBI

Sande Sk Judo

2.

Gustav SJÖBERG

Judo Sundsvall

3.

Adrian Aar ANDERSEN

Namsos JC

3.

Sebastian BRUVOLD

Sande Sk Judo

U18G-66 (9)

1.

Tor BRODTKORB

Ippon Jk

2.

Jonas BRÅTHEN

Larvik Jk

3.

Calle BERGGREN

Judo Sundsvall

3.

Erlend FEMDAL

Kråkerøy Jc

5.

Sindre KALÅS

Namsos Jc

5. 

Tor ONELIUS

Søderhamns Jk

U18G-73 (5)

1.

Bjørn BRODTKORB

Ippon Jk

2.

Børge PAHLM

BK-Judo

3.

Markus Ødegård HANSEN

Fredrikstad KsK

4.

Eivind BRATAAS

Trondheim Jkw

U18G+90 (3)

1.

Ole KALLERUD

Ippon Jk

2.

Theodor HUNSTAD

Ringerike Jk

U21D-57 (4)

1.

Michelle Tatjana HAREFALLET

Fredrikstad KsK

2.

Thea LILLEGAARD

Bodø JC

3.

Johanne TORSTENSEN

Sande Sk Judo

U21D-70 (6)

1.

Stefanie BIEDRON

Judo Sundsvall

2.

Emma RÖNNLUND

Judo Sundsvall

3.

Gry JOHNSSON

Östersund Jk

3.

Ingebjørg HOLBØ

Levanger Jk

U21H-60 (3)

1.

Sebastian BRUVOLD

Sande Sk Judo

2.

Siawash NAQIBI

Sande Sk Judo

U21H-66 (5)

1.

Nicolai JOHNSEN

Ippon Jk

2.

Tor BRODTKORB

Ippon Jk

3.

Calle BERGGREN

Judo Sundsvall

4.

Jan Roger STRØM

Steinkjer Jk

5.

Øistein W KALVÅ

Bodø Jk

U21H-73 (6)

1.

Robin NEIJMAN

Judo Sundsvall

2.

Bjørn BRODTKORB

Ippon Jk

3.

Børge PAHLM

BK-Judo

3.

Matias KOLLERUD

Krokstad Jk

U21H-81 (4)

1.

Øyvind KLYVE

Asker JC

2.

Sigurd KALVÅ

Bodø JC

3.

Sondre KRISTENSEN

Ippon Jk

U21H+100 (3)

1.

Henrik REITAN

Levanger Jk

2.

Ole KALLERUD

Ippon Jk

SenD-63 (4)

1.

Felicia Fryklund BENGTSSON

Judo Sundsvall

2.

Hanne MYRNES

Bodø JC

3.

Kristin Bogan LARSEN

Namsos JC

SenH-66 (4)

1.

Nicolai JOHNSEN

Ippon Jk

2.

Eirik MYRNES

Bodø JC

3.

Jan Roger STRØM

Steinkjer Jk

SenH-73 (8)

1.

Matias KOLLERUD

Krokstad Jk

2.

Robin NEIJMAN

Judo Sundsvall

3.

Håvard MYRNES

Bodø JC

3.

Lars Erik BJØRÅS

Levanger Jk

5.

Vidar NERLAND

Nidaros Jk

5.

Daniel HAUGEN

Larvik Jk

SenH-81 (9)

1.

Olle DVÄRBY

Östersund Jk

2.

Christian ÅHLUND

Söderhamns Jk

3.

Øyvind KLYVE

Asker JC

3.

Harald LUND

Ippon Jk

5.

Viktor BERNHUS

Aurskog-Høland Jk

5.

Alexander MENDIS

TSI Judo

SenH-90 (4)

1.

Henrik REITAN

Levanger Jk

2.

Edvard EINARSEN

Nidaros JK

3.

Kris-Erik PEDERSEN

Fredrikstad KsK

SenH+100 (3)

1.

Rune ENGET

BK-Judo

2.

Espen JOHANNESSEN

Nidaros JK

SenDÅpen (4)

1.

Felicia Fryklund BENGTSSON

Judo Sundsvall

2.

Emma RÖNNLUND

Judo Sundsvall

3.

Ingebjørg HOLBØ

Levanger Jk

SenHÅpen (6)

1.

Henrik REITAN

Levanger Jk

2.

Rune ENGET

BK-Judo

3.

Christian ÅHLUND

Söderhamns Jk

3.

Eirik MYRNES

Bodø JC

BILDEGALLERI U15 OG U18

BILDEGALLERI U21 OG SENIOR