SOMMERAVSLUTNING MED HØY GRILLFAKTOR

Tirsdag 19.5. var det sommeravslutning med grilling og aktiviteter. Til en forandring var man samlet i hagen utenfor EiendomsMegler 1-hallen og værgudene stilte i det minste med oppholdsvær. Treningene er nå slutt for de yngste medlemmene, og det blir oppstart i slutten av august. Klubbleder Alf Birger Rostad delte ut T-skjorter som gave til de flinke assistenttrenerne våre. De gjør en viktig jobb og er klubbens framtidige trenere.

Grilling sammen med gode judovenner.
Grilling sammen med gode judovenner.

Judoklubben eier ei tomt på nærmere 5000 kvadratmeter, og 1300 av dette er plen, så det er litt å røre seg på utendørs. Det ble kastet frisbee, spilt dart og ringspill. Mest populær var nok fotballkampen mellom de voksne og barna. Det hersker tvil om hvem som egentlig vant kampen, og derfor må det bli omkamp ved en seinere anledning.

T-skjorter som gave til flinke assistenttrenere.
T-skjorter som gave til flinke assistenttrenere.