2016-SESONGEN ÅPNET MED INNHERREDSTREFFET

Det første stevnet i Trøndelag i 2016 var Innherredstreffet 1 søndag 17.1. Statistikken viser at 91 utøvere deltok. Ca. 50 av disse deltok i U11 og U13, mens resterende fordelte seg på U15/18/21 og senior. Arrangøren Levanger Jk ble beste klubb sammenlagt tett fulgt av Namsos Jc og deretter Nidaros Jk. Innherredstreffet 1 var årets første i en judokarusell for Region Midt, og gjelder kategoriene U11/U13/U15/U18. De tre neste stevnene er Rostencup, Trøndercup og Nordenfjeldsk Mesterskap. Det var mye god judo å se, fra U11 20 kg og opp til seniorer/veteraner på 90 kg som gikk i en egen klasse med kun ne waza (bakkekamp). Neste stevne i Trøndelag er regionmesterskapet i Trondheim 30.1.

Levanger Judoklubbs meget flinke deltakere i U11 og U13.

Levanger Judoklubbs meget flinke deltakere i U11 og U13.

De som kjempet for LJKs ære i U15/U18/U21/Sen.

De som kjempet for LJKs ære i U15/U18/U21/Sen.

Resultater Innherredstreffet 17.1.2016

Eiendomsmegler 1-hallen, Levanger

Deltakere i U11.

(Iht. NJFs regler skal det ikke offentliggjøres resultatliste for U11)

Andreas Nessan Nidaros Jk
Tobias Andresen Trondheim Jkw
Ask Holmvassdal Nidaros Jk
Maximilian Nerland Nidaros Jk
Peder Sunde-Eidem Trondheim Jkw
Ole Andreas Veske Levanger Jk
Torjus Ertzaas Levanger Jk
Baar Flåløkken Nidaros Jk
William Lerstad Brækkan Levanger Jk
Sivert Grostad Levanger Jk
Lukas Michelsen Trondheim Jkw
Kevin Leraand Nidaros Jk
Syver Sunde-Eidem Trondheim Jkw
Sindre Olsen Samdal Nidaros Jk
Bjørnar Lian Levanger Jk
Emma Johannesen Nidaros Jk
Sunniva Brenne Levanger Jk
Selma Brovold Trondheim Jkw
Tiril Meier Namsos JC
Pernille Ertzaas Levanger Jk
Erika Nicole Hagen Nidaros Jk
Ruth Johanne Venås Levanger Jk
Eva Johannesen Nidaros Jk

 

 

U13G-33 (4)

  1. Aksel WULLUM-VESTAD Trondheim Jkw
  2. Daniel GILBERG Levanger Jk
  3. Arne SORTLAND Nidaros Jk

U13G-37 (4)

  1. Kierean KENNAIR Trondheim Jkw
  2. Elias RAANES Namsos JC
  3. Pål Magne VENÅS Levanger Jk

U13G-45 (4)

  1. Oliver SAND Levanger Jk
  2. Eryk RADKE Trondheim Jkw
  3. Emil WESTUM Namsos JC

U13G-55 (4)

  1. Lukas LEONHARDSEN Levanger JK
  2. Aksel Ristesund STUBBE Levanger JK
  3. Brikt FLÅLØKKEN Nidaros Jk

U13J-35 (3)

  1. Elise BJØRÅS Levanger Jk
  2. Ronja GRØTTING Nidaros Jk

U13J-40 (4)

  1. Anja NÆSSAN Levanger JK
  2. Viktoria FEKETE Levanger JK
  3. Nadia RADKE Trondheim Jkw

U13J-55 (3)

  1. Vilde Helene BRENNE Levanger Jk
  2. Helle Amalie SØRLIE Namsos JC

U15G+66 (3)

  1. Jonas LEONHARDSEN Levanger JK
  2. Håvard FÆRØYVIK Namsos JC

U15G-46 (3)

  1. Morten REIN Nidaros Jk
  2. Emil WESTUM Namsos JC

U15G-55 (4)

  1. Sander NÆSSAN Levanger Jk
  2. Iver HILDRUM Namsos JC
  3. Ole Johan OTLO Levanger Jk

U15J-36 (2)

  1. Elise BJØRÅS Levanger JK
  2. Oda MEIER Namsos JC

U15J-44 (3)

  1. Maja KRISTOFFERSEN Namsos JC
  2. Anja MYRVOLD Trondheim Jkw

U15J-57 (2)

  1. Emmeli ERTZAAS Levanger Jk

U18G-60 (4)

  1. Filip BANACH Trondheim Jkw
  2. Sondre MEIER Namsos JC
  3. Jonas LEONHARDSEN Levanger JK

U18G-81 (3)

  1. Magnus FINNANGER Namsos JC
  2. Mohammed KLASH Namsos JC

U21D-52 (4)

  1. Tora KRISTOFFERSEN Namsos JC
  2. Ragnhild HOLBØ Levanger Jk
  3. Emmeli ERTZAAS Levanger Jk

Newaza SenH (5)

  1. Frank Espen KRISTOFFERSEN Namsos Jc
  2. Kent Ole JOHANSEN Namsos JC
  3. Slawomir Robert BANACH Trondheim Jkw
  4. Thor HOLBØ Levanger JK

SenH Åpen (5)

  1. Lavrans LYSNE-NESS Levanger Jk
  2. Einar KJØLSTAD Namsos JC
  3. Magnus FINNANGER Namsos JC
  4. Slawomir Robert BANACH Trondheim Jkw

Videoopptak fra stevnet ligger her