SISTE KVELD MED GJENGEN FOR LUISA

Torsdag 18.6. ble følelsene satt i sving da klubben markerte at det var siste trening med Luisa Müller. 17-åringen er nå ferdig med sitt utvekslingsår som AFS-student her i Levanger og returnerer til hjembyen Berlin i neste uke. -Det har vært veldig hyggelig å bli kjent med deg, sa klubbleder Alf Birger Rostad da han overrakte klubbens gave til «vår tyske solstråle». Luisa var ikke dårligere enn at hun kvitterte med en følelsesladet avskjedstale og takket for gaven og for oppholdet i klubben.

Luisa får avskjedsgavene fra klubben av leder Alf Birger Rostad.
Luisa får avskjedsgavene fra klubben av leder Alf Birger Rostad.

Avskjedsfesten ble innledet med at vi fikk informasjon om tilstanden til vårt medlem Julie Fjesme Sundby (14) som var utsatt for ei alvorlig trafikkulykke for noen uker tilbake. Inez Marie Lysne-Ness (14) hadde vært på sykebesøk: -Jeg ble så glad og positivt overrasket da jeg så hvor godt Julie så ut, fortalte Inez Marie. -Vi hadde en fin prat sammen og Julie var i godt humør. Ved neste sykebesøk skal Inez Marie ta med et kort med hilsning og gave fra klubben.

Inez Marie fortalte at hun hadde vært på et hyggelig sykebesøk hos Julie.
Inez Marie fortalte at hun hadde vært på et hyggelig sykebesøk hos Julie.
Avskjedsgave på judovis: Luisa fikk 100 kast i gave!
Avskjedsgave på judovis: Luisa fikk 100 kast i gave!