Aktivitetsdag på Moan

Levanger Judoklubb deltok på Levanger Fotballklubb sitt arrangement Moan Aktivitetsdag , 2016 søndag den 7. august.

Vi stilte med 30m2 med matter, nesten 10 barn og ungdommer i judodrakt og en mengde lånedrakter. Vi delte ut informasjonsskriv om Judoklubben og klubbens mange treningstilbud. De som hadde lyst fikk låne seg en drakt og fikk prøvd seg på matta sammen med klubbens egne utøvere.

Påmeldinger har allerede strømmet på i etterkant av arrangementet.

Vi var heldig med været og kunne nyte solskinnet på en fantastisk dag sammen med flere andre lag og foreninger. Selv om vi ikke ble spurt før to dager før, klarte vi å hive oss rundt og stille på kort varsel med flere utøvere og foreldre.

Avisen Innherred besøkte også vår stand:
http://www.innherred.no/sport/2016/08/08/Her-krydde-det-av-sm%C3%A5-og-store-13144563.ece

Takk for flott deltakelse med judooppvisning, mattetransport og annen bistand på standen vår.

-Tore Brenne