OPPSTART AV TRENINGER I JANUAR

Vi ønsker alle våre medlemmer og venner et godt nytt år! Vi håper at mange gleder seg til å komme tilbake på matta igjen. De siste bestemmelsene om korona og judotrening som gjelder fra 15.12., sier at barn og unge til og med ungdomsskolen kan trene som tidligere, med nærkontakt. For de som er eldre enn dette, gjelder andre regler, og de får direkte varsel fra klubben. Vi er nå så godt opplyst om generelle forholdsregler ved korona, at vi ikke ser noen grunn til å nevne disse her.

Knøtt: Oppstart for vårsesongens knøttekurs er mandag 24.1. Påmelding på trening eller til Eirik L Strand. Pris: 950 kr.

Nybegynnere 4.-7. klasse (tir/tor kl. 17-18): Oppstart tirsdag 4.1.

Viderekomne 4.-7. klasse (tir/tor kl. 18-19):  Oppstart tirsdag 4.1.

Viderekomne ungdom og junior (tir/tor kl. 19-2030): Oppstart tirsdag 4.1.

De som ikke fikk gradert seg før jul, gjør direkte avtale med trenerne om ny dato.

Vi håper mange gleder seg til å komme tilbake på matta igjen!