50 ÅR SIDEN LEVANGER JUDOKLUBB BLE STIFTET

Mandag 10.1.2022 er det 50 år siden Levanger Judoklubb ble stiftet, og vi gratulerer alle klubbens medlemmer og støttespillere med dagen! Klubben er kanskje som 50-åringer flest, fortsatt litt ungdommelig, med mye erfaring, og full av pågangsmot til å ta fatt på nye oppgaver!

Levanger Judoklubb kommer til å markere 50-årsjubileet i med ulike arrangementer i hele 2022. Det vil være alt fra egne arrangement for barn og ungdom (selvforsvar og ninjatrening), til kata-kurs for de litt eldre, og vi skal arrangere både norgescup og landsstevne for ungdom som begge vil stå i lys av 50-årsfeiringa.

Det vil bli utgitt et jubileumshefte i løpet av våren. Inntil videre kan dere bla litt i tidligere jubileumshefter: Jubileumshefte LJK 25 år Jubileumshefte LJK 40 år
Bildekavalkade med tilbakeblikk – 50 år på to minutter: